دوستان عزيزم سلام  از اينكه هركسي چه با اراده كردن چه با عمل كردن دوست داره دست مهرانه رو بگيره و بلندش كنه خيلي خوشحالم
اين حرفا اين ارزوها اين كمكها بي جواب نميونه اينو همه ميدونيد و مطمئن هستيد .
از دوستان عزيزي كه جديد اومدن و منو شرمنده كردند بسيار ممنونم اميدوارم با ياري همه دوستان بتونيم محيط شادابي رو بوجود بياريم. 
دوستي  گفته بود با مهرانه هاي بعد چي كار ميكني با مهرانه هايي كه هر روز زندگيشون به پايان ميرسه ....
در جواب اين دوست عزيز ميگم كه ما بهتره بجاي اينكه با چنين دلايلي ياس را عطر افشاني بكنيم ! بهتره با همدلي و كمك همديگه جلوي مرگ يكي از هزاران مهرانه اي كه هر روز به ديار باقی ميرند رو بگيريم و به زندگي اش حيات دوباره ببخشيم . درسته اين مهرانه بهونس بهونه اي برای همدلي يكرنگي و كمك به همديگه كه اگه روزي خودمون دچار مشكل شديم قدر همديگرو خوب بدونيم...

اقا محمود هم لطف كرده و مارو مورد الطاف خودشون قرار داده!
اقا محمود كجا بودي كه مجازي بازي مارو ببيني ! يادمه قبلا يه شبكه اي بود كه سر اون داستانهايی داشتيم كلي ماجراهاي جالب ! اوج مجازي بازي يا بازي مجازي ام ! در همان شبكه بود كاش بودی و ميديدي! خب مقداري از قشنگي هاي نت هم  به همين چيزهاست... گرچه فكر نكنم عمر مجازي ام در اينجا طولاني باشد!

خب به سلامتي يكي ديگه از همشهري هامونو هم پيدا كرديم جناب علي اقاي 110 حتما بهش سر بزنيد اشعار خوب و مناسب و اكثرا از محل خودش مينويسه!
-----
معرفی
------
                 خب يه مژده به همشهري هاي عزيزمون بدم 
بالاخره يه سايت درست و حسابي براي ماهم درست شد 
ايشون لطف كرده بودن كامپنت گذاشته بودند كه اگر من هم جزو محدوده اونا حساب ميشم ! بيام اونجا وبلاگمو ثبت كنم منم رفتم ديدم در سايتشون از همه وبلاگرهاي همشهري خواسته كه بيان بلاگهاشونو ثبت كنند. خب اين يه خبر خيلي خوبي هست براي ماهايي كه دنبال يه سايت كامل و جامع در مورد شهرمون ميگشتيم اميدوارم اين سايت حلقه اتصال عزيزان قمي بشه و بتونيم كارهاي زيادي باهم بكنيم. اين سايت اخبار خوب و كاملي در مورد قم داره موضوعاتي چون كامپيوتر فرهنگ و قسمتي هم بابراي مطبوعات قمي گذاشته يه خسته نباشيد خيلي بزرگ و داغ همراه با نوشابه اضافه !! تقديم اين عزيزان ميكنيم و اميدواريم هميشه همينطور فعال و كامل  و آپ ديت باشن ! 
تا دير نشده ادرس سايتو مينويسم :         قمي ها دات كام
-----------
كاپيوتر
-----------
گوگل در خطر مرگ؟
شايعه اي به مانند طاعون در سرتاسر دنياي بيکران اينترنت درحال گسترش است : گوگل به پايان راه خود رسيده است. يکي از محبوب ترين ساخته هاي دنياي مجازي داراي مشکل کمبود فضا شده است به بياني دقيقتر اين مشکل در آينده اي نزديک براي اين شرکت پيش خواهد آمد . در حقيقت ، محبوب ترين موتور جستجوي اينترنت در حال رسيدن به محدوديت ثبت سايتها يعني عدد 4.294.967.296 ميباشد . يک مشکل عددي که در اثر محاسبات اشتباه اين شرکت به وجود آمده است . در پايگاه داده هاي قدرتمند گوگل ، هر لينک ميتواند فضايي معادل 4 بايت را به خود اختصاص دهد . متاسفانه اکنون اين پايگاه داده ها توسط حجم عظيمي از صفحات وبِ منسوخ شده پر گشته است و هنگام جستجوي يک مطلب خاص با ازدحامي از ليست صفحات ، روبرو مي شويم . در صورتيکه سيستم "ليست کننده لينک ها" توسط مسئولين اين سايت دچار تغيير نشود ، دنياي اينترنت به رشد خود ادامه خواهد و گوگل را به راحتي پشت سر مي گذارد بنابراين از اين پس سايت هاي جديد ايجاد شده از قرار گرفتن در اين ليست محروم مي شوند .  در يک مفهوم ميتوان گوگل را ستون اينترنت به حساب آورد ، و به هر ميزان که مشکل پيش آمده براي اين شرکت وخيم باشد به همان ميزان اينترنت آسيب خواهد ديد . اما آنها براي ارائه ليستي کارامد ، از صفحات وب آن هم با چنين گسترش روز افزوني چه راهي را در پيش روي خود خواهند داشت  منبع: باشگاه سيب
---- 
طنز
----
و اما بشنويد سخنان عالمانه  سيد ابراهيم نبوي رو در مورد اخرين مسائل قم 
اعلام شد که در شهر قم اخيرا ماشين های گشت همراه با يک قاضی پرتابل می گردند و متهمين را دستگير، در همان محل محاکمه و مجازات می کنند. ظاهرا علت اين امر علاقه وافر اين گروه به اجرای مکانيزه و سريع عدالت است. موارد زير پيشنهاد می شود:

1) به جای ماشين سواری از استوديوی سيار تلويزيون استفاده شود که جای کافی برای هيات منصفه و دادستان هم داشته باشد و در کنار آن يک سلول انفرادی پرتابل هم بسته شود.
2) در صورت لزوم می توان از اعترافات متهمين هم در اين حالت در همان خيابان فيلمبرداری کرد.
3) برای محافظت از اين ماشين ها می توان دور آنها را سيم خاردار کشيد و از برج نگهبانی پرتابل( جرثقيل هم بد نيست) استفاده کرد.
4) برای تامين غذای افراد ساکن( يا متحرک) در اين مجموعه می توان با يک پيتزا فروشی که پخش سريع در تمام شهر دارد استفاده کرد

/ 0 نظر / 11 بازدید